We verliezen een goede vriend!

We vernemen het overlijden van Philippe Storie (op dinsdagavond 28 juli 2020), jarenlang een uitnemende tennisser in onze Club TCR en in onze wintercompetitie Bekermvp. Maar we verliezen met hem ook een goede vriend. Een minzame man, een stille man maaraltijd met een sympathieke glimlach. Maar anderzijds ook een echte vechter op het tennisveld. Een klasbak die een sterkhouder was voor onze vereniging in vele Interclubs. Hij heeft ook lang en hard gevochten tegen zijn kanker. We hebben hem een paar maal thuis bezocht. Steeds welgezind, geen klager maar een optimist. Daarbij gesteund door zijn sympathieke echtgenote Antoinette.

Vanwege de kapiteins van de BekerMVP en al zijn vrienden in onze bekercompetitie en onze tennisvereniging…

Philippe, wij gaan u missen maar uw glimlach zullen wij nooit vergeten.
Aan Antoinette, zijn kinderen en aan gans uw familie betuigen wij ons medeleven.

Tennisvrienden, jullie kunnen hier een individueel rouwbericht nalaten:
https://www.snoeck-izegem.be/rouwberichten.php